Balıkesir İl İkincisi olan; Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımı oyuncuları, Gömeç Kaymakamı Sayın Önder COSĞUN’u makamında ziyaret ettiler.
İlçemiz Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu öğrencileri; Yıldız Erkek Futsal Takımı olarak 20 ilçenin takımlarının yer aldığı müsabakalarda Körfez Grubu 1. Olarak tamamlamıştır. Edremit’te oynanan eleme maçını kazanarak il elemelerine katılmaya hak kazanan ve geçen yılın şampiyonu olan takımı eleyerek il finallerinde üçü merkez ilçelerden olan dört takım arasına girmiştir. Yarı final maçını kazanarak finale yükselen takım, final maçı sonrasında 3-1 skorla il ikincisi olmuştur.
İlçemiz Kaymakamı Sayın Önder COSĞUN’u ziyaret eden takımımız, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Ziyarette konuşan Gömeç Kaymakamı, futsal karşılaşmalarında il ikinciliğini elde eden Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımını tebrik ederek;
“Bu başarı hem ilçemiz adına hem de okulumuz adına büyük anlam taşımaktadır. Bundan sonra diğer yapacağınız karşılaşmalarda da en iyi sonuçları alarak ilçemize ödüller getireceğinize inanıyorum. Öğrencilerimizin bu başarılarda büyük payı olan öğretmen ve okul yöneticilerini tebrik ediyor, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
İlçemiz Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımı öğrencilerinin, ödüllendirildiği ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.